530 990 449

bok@iptcc.pl

Poznań

Kielce

Lwów

Bazy Danych

b2c, b2b, bazy leadowe

MULTICALL

Wiedza, doświadczenie
i zaangażowanie.

Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów.  Istniejemy po to, aby wspierać rozwój Twojego biznesu.

Bazy danych są niezbędne w wielu działaniach biznesowych. Wykorzystują je zarówno piony marketingowe, jak również działy, które skupione są na bezpośrednim generowaniu sprzedaży. Wiarygodna i aktualna baza klientów biznesowych jest czynnikiem, który często ma wymierny wpływ na sytuację finansową przedsiębiorstwa, dlatego warto systematycznie budować biznesowe bazy danych w firmie. Niestety jest to działanie czasochłonne oraz wymagające spełnienia odpowiednich regulacji prawnych.  Dzięki naszej firmie możesz uzyskać dostęp do niezwykle cennych informacji w szybki i wygodny sposób.

Nasza oferta uwzględnia bazy danych B2C oraz bazy danych B2B, które przygotujemy bezpośrednio dla Ciebie. Posiadają one spersonalizowane targety zgodne w wytycznymi a, dlatego pozwalają uzyskiwać wysoką konwersję realizowanych działań. Bazy danych to obecnie najskuteczniejsze rozwiązanie, otwierające przed Twoją firmą szereg różnorodnych korzyści. Wykorzystaj naszą wiedzę oraz doświadczenie w tej dziedzinie, a z pewnością nie pożałujesz podjętej decyzji.

Dysponujemy kilkoma milionami rekordów bazodanowych, mając także dostęp do aktualizowanych na bieżąco, wartościowych baz biznesowych i  konsumenckich. Możesz u nas również otrzymać dostęp do baz bez konieczności zlecania nam działań call center

Prowadzimy doradztwo niezbędne dla naszych Partnerów, realizujemy niestandardowe zamówienia weryfikując dostępność baz na rynku przy współpracy z wieloma brokerami baz danych

Budujemy bazy specjalistyczne zawierające szersze i niestandardowe informacje o potencjalnym kliencie.

Zajmiemy się też weryfikacją, aktualizacją i wzbogaceniem Twojej bazy danych

Dzięki nam możesz:

  • Zdefiniować optymalne kryteria oraz wyszukać bazę danych,
  • Zrealizować wynajem i zakup rekordów,
  • Dokonać weryfikacji, aktualizacji oraz standaryzacji danych wieloźródłowych,
  • Przygotować dane do procesu przetwarzania oraz deduplikacji z wykorzystaniem rozwiązań informatyczno-technicznych.
Kryteria selekcji bazy danych

Elektroniczną bazę danych w odróżnieniu od baz danych kartotekowych ogólnie dostępnych na rynku, możemy selekcjonować wg określonych kryteriów. Kluczem do efektywnego wyodrębnienia informacji jest standaryzacja opisów zamieszczonych w elementach rekordu.  Aktualnie dostępne kryteria selekcji:

Kontakt

Wciąż masz  pytania?
Dzwoń:  530 990 449

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości